Hakkımızda

DGS Gıda Ltd.Şti. 2004 yılında Osman Değirmenci tarafından kurulmuş olup Ekmekçilik ve Pastacılık malzemelerini pazarlayan şirket olarak yola çıkmış ve Pazaryeri Mah. Ölüdeniz Cad. üzerinde hizmet vermeye başlamıştır.

2013 yılı sonunda Mustafa Kiremitli Cad. Çalıca Mah. No:59’daki işyerine taşınarak 2500m2 alana sahip, 150m2 soğuk hava depolu iş yerimizde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

8 araçlık dağıtım ağımızla Batı’da Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Muğla, Yatağan, Doğuda Seydikemer, Kaş, Kuzeyde Dirmil, Gölhisar, Acıpayam, Çavdır, Tefenni bölgelerine ev dışı tüketim ürünleri pazarlanmaktadır.

Ürün çeşitlerimiz; un çeşitleri, yağ çeşitleri, bakliyat çeşitleri, şarküteri, beyaz et, donuk sebze ve meyve, pastacılık yardımcı malzemeleri, çikolata, ekmek katkı ve miks çeşitleri, sıcak içecek çeşitleri, baharat ve kuru yemiş çeşitleri, dondurma malzemeleri, pasta süsü ve yardımcı ürünleri, ambalaj grubu, konserve ürünleri ile hizmetimiz devam etmektedir.

Hedefimiz, sürekli kendimizi geliştirerek, müşteri odaklı olmayı sürdürmek, piyasanın rekabet şartları ile uyum içerisinde gelişen pazar şartlarına göre kendimizi yenileyip geliştirerek daha iyi hizmet ederek, gölgenin lider firmalarından olmaktır.

Bunu da uzman personelimiz, tedarikçilerimiz ve siz saygı değer müşterilerimizle başarmak istiyoruz.